• Cep Tel: 0543 519 01 61
  • Tel: 0226 465 67 77

Hakkımızda

Yalova Vinç, bir YİM markasıdır. Yalova İstif Makinaları kiralık vinç, mobil vinç, vinçli kamyon, mini vinç kiralama hizmetlerini bu marka altında toplamıştır.

İki genç işadamı İbrahim ÇİÇEK ve Ahmet ÇİÇEK tarafından ortaklaşa kurulan Yalova İstif Makinaları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, TSM Global Turkey Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş'nin Türkiye distribütörlüğünü yaptığı HYSTER marka forklift ve istifleyicilerinin Yalova bölgesinde yetkili satış ve servis hizmetlerini vermektedir.

Yalova İstif Makinaları olarak bölgemizde kiralık vinç, vinç kiralama, alımı ve satışı, yedek parça temini bakım ve onarımı ile ilgili 7/24 hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Yalova İstif Makinaları misyonu, müşterilerine beklentilerinin üzerinde hizmeti, en uygun şekilde kaliteli ve profesyonel hizmet vererek müşterilerinin güvenini sağlamak, ürün ve hizmet anlayışını sürekli geliştirerek, büyümektir.

Vizyonumuz

Yalova İstif Makinaları vizyonu, sahip olduğu teknik bilgi, müşteri yaklaşımı ve insan kaynakları ile makina ve ekipman konusunda müüşterilerine değer katan, bölgenin en büyük ve başarılı şirketi olmaktır.

Amacımız

Yalova İstif Makinaları amacımız, sadece forklift ve parça satışı değil, müşterimize satış sonrasında destek olmak ve bununla birlikte müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini kazanmaktır.